Contact Maken

Strakke tiener zoekt jongens

Tiener () uit , wil mannen leren kennen voor sexdating! Strakke tiener zoekt jongens!

Meer info over
Naam:
Leeftijd:
Jaar
Woonplaats:
Provincie:
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Marionys
19 Jaar · Asper · Oost-Vlaanderen
Oke, over jou! Je moet serieus en eerlijk zijn met wat je tegen mij zegt. Zeker geen onbeleefde dingen tegen me zeggen, want ik sta niet open voor dat soort seksistische dingen .. we zullen de dingen langzaam en zeker moeten oppakken, zodat ik me op mijn gemak voel. Hallo daar! Ik ben een heel leuk meisje dat een vriend moet vinden! Ik ben nu 3 maanden alleen.. Ik ben van plan iemand te vinden die serieus met mij gaat zijn. Sommige mannen willen gewoon dat ene ding (seks) en laten me dan achter! Ik hoop dat deze keer iemand me serieus neemt!
Geile lolita zoekt sexdates
Cherry199306
24 Jaar · Spijkenisse · Zuid-Holland
Ik ben op zoek naar een leuke man en/of leuke vrouw om mijn leven mee te gaan delen en een nieuwe weg in te slaan waarin ik iedereen uit mijn verleden achter mij laat en vergeet. Onbegrepen door mijn ouders ben ik op straat gezet op mijn 17e om dat ik in de tuin stond te zoenen met een meisje, een week eerder met een jongen was het geweldig maar met een meisje toen was ik ineens ontspoort en konden ze me niet meer in huis hebben. Ik heb een tijdje bij dat meisje en haar ouders gewoond die hadden er toch een hele andere kijk op, maar sinds ik vanaf mijn 18e een eigen huisje huur gaat zij ineens niet meer met mij om. Dus ik denk dat het tijd is voor een nieuwe start te maken met een nieuwe liefde en stiekem hoop ik op 2 nieuwe liefdes.
Lieve scholier zoekt vrijpartij
LilyLovesU
24 Jaar · Dongen · Noord-Brabant
als je maar lief bent mn foto zal er vast nog niet opstaan vanwege de delay die iedere site zo heeft, ik ben een lief meisje als je me ziet, maar ik ben erg spontaant en hou wel van een avontuur. ik vind comedy central helemaal te gek. en studeer op een engeeneering mechatronica
Geile scholier zoekt jongens
Sannekrostie
22 Jaar · Groningen · Groningen
ik zoek een meisje volgt
Kleine tiener zoekt vrijpartij
Hipster
21 Jaar · Lier · Antwerpen
helaba ik zoek een lieve leuke man. ik ben altijd al iemand geweest die op het volwassen type valt. niet op de jongens van mijn leeftijd. Mijn vader heeft dat nooit goedgekeurd maar ik snap het wel hij wil zijn meisje beschermen. en dat terwijl ik juist geil wordt van het -mijn vader type- dus de man die ouder is en die mijn paps zou kunnen zijn. en dan niet mijn vader natuurlijk maar ik bedoel gewoon kwa leeftijd, dat idee vind ik heel geiltjes. en die me dan durft goed te nemen. Wie vind dit ook opwindend? Tot snel? Geile kusjes
Kleine tiener zoekt jongens