Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Felineherentals
25 Jaar · Essen · Antwerpen
Je lust een biertje en je vind de kroeg ook leuk tijdverdrijf. En je bent realistisch en laat het ook graag merken in gesprekken. Je weet altijd wel iemand weer met beide benen op de grond te krijgen. En ook een luisterend oor kan je geven. Dus je goede en eigenschappen heb je op een rij. Een klein meisje met een grote mond. Ik denk dat ik mezelf zo het beste kan omschrijven. Ik ben dan ook weer niet goed in mezelf omschrijven dus ik doe mijn best ook maar even. Ik ben koppig en soms heel erg eigenwijs. Ik lust een biertje en ik zit elk weekend in de kroeg. Dat zijn misschien slechte eigenschappen of goede. Wat vind jij?
Kleine scholier zoekt geile man
Sibel1993
24 Jaar · Harelbeke · West-Vlaanderen
Je bent een gast die geïnteresseerd is om sex te hebben met een jonge vrouw. Je wilt speels zijn, maar neem de tijd om dingen uit te zoeken. Je wilt graag gekke fantasieën voor je meisje vervullen. Ik sta open voor vriendschap of gezelschap.
Geile scholier zoekt geile man
AanJouwLijntje
24 Jaar · Borsele · Zeeland
Wist je dat er mensen zijn die van onderdanigheid houden? Heb je weleens opgelet hoe een hondje zich gedraagd? Altijd loyaal, zelfs als je het hondje slecht behandeld. Ik ben ook een beetje zo. Ik loop het liefst aan een lijntje, als je er eentje speciaal voor mij aanschaft ben ik het gelukkigste meisje op de wereld. Natuurlijk hoop ik dat je mij goed behandeld zodat ik het lijntje nooit hoef te verbreken. Zul jij het lijntje strak aantrekken maar op zijn tijd toch laten fieren? Speel jij met mij wanneer het speeltijd is? Wat ga je nog meer doen om mij aan jouw lijntje te houden?
Geile scholier zoekt sex
Lilies
22 Jaar · Deventer · Overijssel
volgt ben jij een leuk meisje met zin in een vrijblijvende heerlijke avond met een meisje, hit me up.
Hitsige tiener zoekt sexdates
Mandycoraij
21 Jaar · Sittard · Limburg
zou je mij liefde willen geven ik ben een kief meisje die veel liefde heeft
Hete tiener zoekt neuk sex