Contact Maken
Hitsige tiener zoekt jongens
Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Flowerzzz
22 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
naja, ik heb weinig geduld en ben best wel een hyper actief meisje, dus je moet me wel een beetje bijbenen. Als we iets leuks gaan doen: ik hou van winkelen hahaha, gezellig uit eten, tv kijken of misschien wel wat spannenders? boeit mij niet zo, als het maar niet te saai word!!!! Ik ben een leuke jonge meid, met een aardige cup D voor de geinteresseerden :p Mja, laat me moeder het niet weten :p LOL En ja mensuh, ik ben single! Niet zo lang, maar ik heb geen geduld!!!
Mooie tiener zoekt sexdating
Sison
18 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Ik ben niet altijd het lieve meisje geweest waarvoor iedereen mee aanziet, kan heel ondeugend zijn en me niet altijd aan de regeltjes houden. Beetje rebels kan ik wel zeggen en hoop dat jij daar geen moeite mee hebt.
Hete lolita zoekt man voor sex

CynthiaZoekt
22 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Voor mij is het allemaal nog behoorlijk nieuw en ik wil dan ook graag meer ervaring gaan krijgen. Ik ben misschien jong voor een slaaf maar, maar dat lijkt mij alleen maar fijner voor een meester want ik nog helemaal naar de hand gezet kan worden. Het idee dat een meester mij opdraagt wat ik wel en niet moet doen, dat maakt mij enorm opgewonden.
Wat ik waarschijnlijk wel het lekkerste vind om te doen dat is het geneukt worden in mijn keeltje. Als ik de pik diep in mijn keel voel dan voelt dit lekker en is dit heel erg spannend. En het zou wel echt geil zijn als ik flink moet kokhalzen als jij hem er zo diep induwt en dat als jij klaarkomt mij ook nog in mijn mond pist. Ik kijk jou dan strak in jouw ogen en slik alles, tot aan de laatste
Hitsige tiener zoekt sexdating
Summer1June
23 Jaar · Megchelen · Gelderland
Een jongen kan gewoon niet weten wat een meisje leuk vindt, zelfs als hij probeert haar te begrijpen of haar te plezieren, Hij wil altijd met elkaar praten, met elkaar communiceren over wensen, verlangens en individuele dromen. Hij is actief en heeft een leuk eigen leven en een heer. Ik geloof dat iemand eerlijk is in zijn relatie en toegewijd aan zijn beroep. Wees zelfverzekerd om het probleem op te lossen in zijn beste oplossing. Ik ben een persoon die positief is over elk aspect van het leven. Ik ben gefocust en ik breng altijd een sterke werkethiek in mijn beroep.
Jonge tiener zoekt man voor sex
AliceMmm
25 Jaar · Londerzeel · Vlaams-Brabant
Ik wil een man ontmoeten die me aardig zal behandelen, ik denk dat dat alles is wat de meisjes willen? een man die mijn interesses deelt natuurlijk, en laten we snel over anderen praten. Hallo, ik ben Alice, ik ben een gamer en erg introvert. Verder hou ik van huisdieren en koken. films ook,
Onervaren scholier zoekt vrijpartij