Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
BeachGirl1993
24 Jaar · Bloemendaal · Noord-Holland
Je bent vriendelijk. Je houdt van op avontuur gaan, zoals roadtrips .Je bent een natuurliefhebber en wilt dingen ontdekken en beleven. Hallo vrienden! Ik ben Rebecca, een strandmeisje. Ik ben stewardess. Ik reis veel, binnenlands en internationaal. Ik ben duidelijk een strandliefhebber. Ik hou ervan elke zonsopgang en zonsondergang te zien terwijl ik in het zand zit. Ik hou van wandelen en kamperen en actief bezig zijn met buitenplezier.
Lieve scholier zoekt geile man
Conchitar
19 Jaar · Haren · Brussel
Dat is toch niet eerlijk? Zou jij het geen probleem vinden, als jij mij leuk vindt om in het geheim af te spreken. Als mijn ouders hierachter komen, maken zij er een groot probleem van. Zij doen net of ik nog een meisje van twaalf jaar oud ben.
Mooie lolita zoekt dating
Meisjesplagen
18 Jaar · Oldambt · Groningen
Meisjes plagen is kusjes vragen. En toch, ik denk dat ze mij niet durven plagen want heb al heel lang geen kusjes meer mogen geven of ontvangen. Van seks is er al helemaal maanden geen sprake....dat wil ik wel terug.
Hete lolita zoekt sexdating
Bad_DreamS
25 Jaar · Ammerstol · Zuid-Holland
begripvol, gemakkelijk om mee om te gaan, geduldig, flexibel en kan zich aan de omgeving aanpassen. Het beste voor mij is begripvol en geduldig. Maar vooral, ik wil dat hij het grootste deel van de tijd bij mij is. Ik ben het meisje dat verlegen en vrij kalm is. ik hou ervan uit te gaan, ga graag naar plekken die romantisch zijn, prive stranden en hou van vrijheid. Zou je willen dat ik het leven ten volle kan leven samen met jou?
Maagdelijke scholier zoekt sex
Utina46
24 Jaar · Middelkerke · West-Vlaanderen
Een verlegen meisje in het echt, maar achter de computer kan ik als ik mij op mij gemak voel best een beetje wild zijn. Ik zoek dan ook iemand die dat in mij los kan maken, en door mijn verlegenheid kan prikken. Ik studeer nog en ik woon ook nog bij mijn ouders. Ik hou van een terrasje pakken, lekker uit eten gaan, of wel een avondje bij jou thuis zijn?
Strakke scholier zoekt sexdates