Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Best4you
22 Jaar · Venlo · West-Vlaanderen
dag liefjes tof dat ge mij bekijkt. Geeft het een goed gevoel en tintelt het al? dan ben ik zeker de juiste om een berichtje naar te sturen. Ik ben geen gewoon meisje maar een dame met veel klasse en veel goesting. Ik ben half Aziatisch-half Belgisch en ik ben erg streng opgevoed. Ik heb me al snel afgezet van dit gedrag omdat ik vind dat je van het leven moet genieten. Ik heb wel mijn dingen die ik belangrijk vind, dat we het een en ander gemeen hebben zodat we een plezante avond kunnen hebben los van seks. elegantie, een sexy stem en een mooie stijl. Kunt ge zoveel eisen handelen? ;-) Graptje he , ik wil gewoon een toffe man aan mijn zijde en daarnaast geile en goede sex. dat is voor mij echt enorm belangrijk. ik kan ervan genieten
Onervaren tiener zoekt dating
Joelle
23 Jaar · Roosendaal · Noord-Brabant
Ik schijn ergens wat aziatisch bloed te hebben, voorouders of zo Of ik net zo heet ben in bed als een echt aziatisch meisje dat weet ik niet. Wat ik wel weet is dat ik gek ben op een intensieve pot seks. Wie zin heeft moet zich maar even melden.
Maagdelijke tiener zoekt sexdating
LittleAnise
23 Jaar · Markelo · Overijssel
Ik wil een jongen die me speciaal laat voelen, liefdevol en belangrijk. Iemand die me warm kan maken en me van binnen goed laat voelen. Een man waar ik met alles kan op bouwen. Een persoon met grote dromen in het leven. Een meisje die koude zomernachten beleeft. Ik heb een relatie maar hij is zo koud als ijs voor me. Ik weet niet waarom. Ben ik niet seksueel aantrekkelijk?
Geile tiener zoekt vrijpartij
Junsee
23 Jaar · Nijmegen · Gelderland
Japans meisje hier! En ja, als je bekend bent met Japanse porno dan weet je vast ook dat wij heelllll ver durven gaan :-D
Lieve tiener zoekt dating
Simone4
23 Jaar · Enschede · Overijssel
Die gene moet een beetje geduld hebben mijn vertrouwen in een man is erg beschadigt die gene moet vertrouwbaar zijn lief zijn maar ook eerlijk in alles Ik ben een zorgzaam meisje ik woon begeleid ik werk 40 uur in de week ik ben af en toe wel eens onzeker ik kan heel erg druk zijn en gek doen maar ik kan ook rustig zijn ik ben wel iemand die graag leuke dingen doet zo als naar een park gaan of een keer naar de bios of uit eten ik hou van dansen ik sport zo veel mogelijk tussen mijn werk door
Mooie tiener zoekt geile man