Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Yana980327
19 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Volgt ik ben een lief en leuk meisje en ben opzoek naar seks
Jonge lolita zoekt man voor sex
SSam96
20 Jaar · Erp · Noord-Brabant
Nou ja, jij hebt dus absoluut ervaring met vrouwen. Jij weet wat een meisje lekker vind, en daar neem je royaal de tijd voor. En je denkt niet alleen aan je eigen genot. Kun jij me lekker laten komen?
Hete lolita zoekt man voor sex
KissyKissy
25 Jaar · Berchem · Antwerpen
vooral lekker Meisjes plagen zoentjes vragen, iets wat ik van vroeger goed heb onthouden hahaha!!! Maar nu plagen ze mij niet meer, nu is het andersom. Lekker flirten met je jongens, lekker plagen en laten zien wat zij graag zouden willen. Met hun handen aan mijn boezem!!! Nou heren, zet je beste beentje voor zou ik zeggen. Laat eens zien hoe graag je mij wil verleiden!
Kleine scholier zoekt dating
Gothicgurl
24 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Ben je niet op zoek naar een standaard meisjemeisje? Dan ben je bij mij goed? Ik vind het leuk om mezelf gothic te kleden. Dit zal je ook merken aan mijn lingerie die ik graag aan doe voor de sex. Ik vind het leuk om een man uit te dagen en hem gek te maken met mijn geile vibe. Mag ik jouw eens uitdagen? Liefs Bregje
Jonge scholier zoekt geile man
Summer-Skye
25 Jaar · Molenhoek · Limburg
Jij bent een man die hier in de omgeving wel bekend is en je hebt er wel wat uurtjes voor over om mij een beetje gezelschap te houden. Ik lijk wel een ruwe bolster maar eigenlijk ben ik een heel week meisje dat graag wat vertroetelt wil worden door die stoute dames afgeblaft worden is niet niks hoor! Wil jij me misschien wat troosten? Ben ik nu echt zo een dikke nek als de meeste mensen van mij denken? Ik heb een vreselijke indruk op de meeste mensen om mij heen. Vooral dan bij de vrouwen. Zij zien mij nooit zo graag komen en het enige waar ik naar zoek is gewoon wat vriendschap want het is helemaal niet makkelijk om als vreemde eend je weg te vinden in een stad die je niet kent. Ik dacht dus dat ik hier misschien wel wat vrienden zou kunnen
Maagdelijke scholier zoekt man voor sex