Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Sugerdaddygezocht
23 Jaar · Heerlen · Vlaams-Brabant
Rustige lief meisje die met veel liefde luistert en die een man zoekt die met haar een stapje durft te zetten. Het leven voor mij als studente is heel duur, daarnaast hou ik veel van sex. ik hoop eigenlijk een sprongetje te kunnen maken tussen deze 2 en me eens goed te laten gaan bij mijn eigen sugardaddy. het idee van een sugardaddy maakt me erg geil. Gij bepaalt wanneer we afspreken en wat we gaan doen. Ik zou voor ons eerste afspraakje heel graag een cadeautje ter waarde van ongeveer 200 euro krijgen.. ge moogt zelf kiezen wat dat is natuurlijk. Misschien voor de 2e date een mooi paar nieuwe botten voor de winter? Ik kan ze aandoen met een heel kort rokje. Ik hoop spoedig van u te horen. We kunnen snel met elkaar in contact komen.
Geile tiener zoekt sex ervaring
Barbarahine
22 Jaar · Liempde · Noord-Brabant
Braaf meisje wil stout gemaakt worden Jou zoek ik! Vooral als je ondeugend bent en mij tot spannende dingen kunt verleiden. Ik mag er dan wel braaf uitzien maar daar prik je gewoon doorheen. En dan ook letterlijk hihi. Als jij houdt van lekker geile sex met een gewillig meisje dan moet je mij niet voorbij lopen.
Mooie tiener zoekt dating
BabyGurl
25 Jaar · Maastricht · Limburg
Hoi, ik ben Anischka, ik ben een meisje dat graag luiers draagt, aan speentjes zuigt en door een man als baby behandeld zou willen worden. Dit is mijn fetisj en ik zoek een man die mijn daddy wilt worden. Wil jij mijn daddy worden=
Strakke scholier zoekt dating
XxJessie
24 Jaar · Knokke-Heist · West-Vlaanderen
Op het eerste gezicht lijk ik een hele brave meid, maar zodra er een geile man bij komt kijken is er van dat brave meisje geen spoor meer te bekennen. Deze heeft dan plaats gemaakt voor een wel hele geile tijger! Vind jij het wel geil om een meid te neuken die op het eerste oog zeer braaf oogt, terwijl ze dat totaal niet is?
Maagdelijke scholier zoekt vrijpartij
Manues
23 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Ik ben op zoek naar een serieuze verbintenis op lange termijn, omdat ik hoop te trouwen, nou ik veronderstel om te trouwen is elke meisjesdroom toch? En niet alleen met een willekeurige man, maar met een droommens Leer me gewoon kennen ... Ik ben een lieve en vriendelijke vrouw. Ik ben een nerdy type, ik ben dol op mezelf zijn, soms kun je zeggen dat ik een beetje een introvert ben, maar ik ben een leuke als je me kent
Kleine tiener zoekt geile man