Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
BarbieGirl94
24 Jaar · Lo-Reninge · West-Vlaanderen
Vind je het niet erg om een ??jong meisje in je bed te hebben, om plezier met haar te hebben en om haar nieuwe dingen te leren. Ik ben gebonden. Maar je gaat dat niet merken als we lekkere seks samen gaan hebben.
Kleine scholier zoekt man voor sex
Petra19
22 Jaar · Finkum · Friesland
Je bent gewoon een jongen die mij wil leren kennen, dit meisje uit Friesland. Misschien kunnen we elkaar nog wat leren, het hoeft allemaal niet te serieus ofzo hoor, gewoon genieten van elkaars gezelschap, dat is het belangrijkst. We zijn nog hartstikke jong dus kom op en neem contact met me op! Wat moet je nu vertellen over jezelf zonder dat je opschept of jezelf tekort doet? Ik weet het niet maar ga het proberen: steekwoorden: onderzoekend, hou niet van plannen want ik laat het liever gaan zoals het moet gaan, leergierig, lief, zorgzaam, beetje gek, beetje stout. En zoekende naar een lieve jongen.
Onervaren tiener zoekt jongens
Dromer
24 Jaar · Vlieland · Friesland
Je bent jong en je wilt wat. Nu ik wat ouder begin te worden, komen er steeds meer dingen van mijn roots naar boven zeggen mijn ouders. Die zijn vaak in het land op vakantie geweest waar ik ben geboren. Ze hebben mij daar als klein meisje uit een weeshuis gehaald. Had nog niet eens een naam. Ze mochten mij een naam geven en dat is dus Fraukje geworden. Echt een friese naam kan ik je zeggen. Alleen praat ik niet echt fries. Daar het thuis ook amper gesproken worden in verband met alle banen die er hier uitgevoerd worden. Soms praten mijn ouders het wel eens, maar vooral als ze boos zijn. En dan kan ik echt een domertje zijn en proberen te ontcijferen wat ze dan allemaal zeggen. Jij bent de aangewezen man om mijn dromen waar te maken.
Kleine scholier zoekt sex
Zolief
25 Jaar · Goor · Overijssel
Ik ben een onschuldig lief verlegen meisje hoor. Geloof jij dat ik een onschuldig en verlegen meisje ben, nou dan heb je het fout. Ik kan wel heel onschuldig kijken maar ik heb een heel geil kutje die gebruikt moet worden.
Maagdelijke scholier zoekt man voor sex
GewoonLotte
19 Jaar · Hoegaarden · Vlaams-Brabant
Ik ben geen meisje wat dingen eist. Als je maar lief voor me bent. En me mijn ding laat doen. Dat vind ik eigenlijk het belangrijkste en voor de rest ben je ook serieus in het opbouwen van een relatie. Ik krijg vaak de vraag waarom ik nog single ben. Ehm, misschien omdat ik verlegen ben? En niet zo snel op iemand afstap? Vaak heb ik het ook niet door als iemand me leuk vindt. Ik hoop hier een succesvolle ervaring op te doen.
Hitsige lolita zoekt sexdates