Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Graafjes
23 Jaar · Purmerend · Noord-Holland
Hallo! Ik ben een doodgewoon meisje met wel een heel speciale hobby. Ik verzamel namelijk alles wat te maken heeft met de oorlog. (tweede wereldoorlog). Kan best saai lijken, vooral voor mensen van mijn leeftijd. Ik voel het ook altijd beter klikken met mensen die ouder zijn dan mijzelf, veel ouder. Dus, oudere mannen? Waag je kans maar!
Maagdelijke tiener zoekt geile man
Stommeboobzz
25 Jaar · Jonkersvaart · Groningen
Soms wel lastig! iedereen zit altijd me vriendinnen te checken want die hebben wel nice boobzz ik vind het echt niet leuk meer hoor:-((( ik ben toch voor de rest niet leluk??? denk ik dan...ja en ik ga echt niet lopen faken...en ik mag ook niet er iets aan doen ....heeeel irritand maar ja wat snappen hun nou??? meisje je bent toch gewoon hartstikke mooi??? Liefje...jij hebt hele andere kwaliteiten, dat heb jij toch niet nodig?? pffffff.....nou hier een pic van mijn no-boobzzz.
Mooie scholier zoekt dating
SammeMe94
23 Jaar · Middelharnis · Zuid-Holland
Heb je een mooie harde pik die je in mijn strakke kutje wilt glijden en in mijn strakke kontje? Ga je mijn poesje goed likken, want dat maakt mij helemaal wild: hihi. Mijn ouders denken dat ik een heel goed meisje ben en dat ik nog nooit seks heb gehad, als ze maar wisten: hihi! Ik ben gewoon een geile slet die nog thuis woont, maar niet genoeg seks krijgt, en omdat ik niet alleen met mezelf wil spelen, maar gewoon wil genieten van een mooie harde lul, ben ik hier om dat te vinden heel snel.
Lieve tiener zoekt sexdating
Celestine
23 Jaar · Gingelom · Vlaams-Limburg
Is er een man die houdt van een meisje met spieren? Ik ben erg sportief en train heel hard om mee te doen met competities.
Lieve tiener zoekt sexdates
Emma0123
19 Jaar · Landerum · Friesland
Jij bent mijn volgende vriendje.Je bent sexy of ziet er goed uit en hebt een leuke persoonlijkheid. Je hebt altijd een glimlach op je gezicht. Je bent op alle mogelijke manieren ondersteunend. Je zult liefdevol van me houden en voor me zorgen zonder grenzen. Ik ben een stijlvol tienermeisje Emma. Ik ben aardig en vriendelijk. Ik studeer juridisch management. Ik heb nog twee jaar om het af te maken. Maar ik ben erg optimistisch over mijn carrière. Ik woon bij mijn lieve moeder en puppy genaamd Silvester.
Lieve lolita zoekt sex