Contact Maken

Hitsige tiener zoekt jongens

Tiener Donnnjja (25) uit Rotterdam, Zuid-Holland wil mannen leren kennen voor sexdating! Hitsige tiener zoekt jongens!

Meer info over Donnnjja
Jij moet maar dan ook echt moet betrouwbaar zijn en niet stiekem, ik heb 2 jaar ervaring gehad met een jongen die alles stiekem achter mn rug om deed, loog over van alles, en heel geheimzinnig deed. daar begin ik niet meer aan daar heb ik echt van geleerd. ik wil ook geen jongen die aan de drugs zit (ja, ook blowen valt daar onder). ik hou van jongens die sportief zijn en me lekker een keertje mee neemt om te gaan voetballen ofzo. ook hou ik van jongens die net als mij, ook zelf een keer de kind in zichzelf loslaten en lekker gek kunnen doen. er zijn vast nog meer dingen die ik graag wil hebben, maar als jij denkt dat jij aan deze dingen voldoet, waarom zou je je kans dan niet wagen? Ik ben een meisje die je niet kan vergelijken met een ander meisje. ik ben heel spontaan en sta overal voor open. soms kan ik heel tuttig zijn en moet alles perfect zijn, maar soms vind ik het ook gewoon lekker om op de bank te hangen in een joggingsbroek. ik ben niet snel overtuigd en ook niet snel verliefd. er moet bij alles voor mij (vooral in het begin) dus moeite voor gedaan worden. ik ben niet iemand die met de eerste de beste jongen op stap ga, er moet dus wel een klik zijn voor ik accoord ga. ik kan heel serieus zijn en ben een goede prater, maar heb ook mijn momenten dat het kind in mij weer naar boven komt en ik lekker gek kan doen.
Naam:
Donnnjja
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Rotterdam
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Ja
Trio:
Nee
Bi-sexueel:
Nee
Condoom:
Zonder
Aaliessha
21 Jaar · Bentelo · Overijssel
Ik hou van iemand die fysiek sterk is en zich wil engageren in een actieve levensstijl. Ik houd van diepgaande gesprekken en intimiteit met een man. Ik hou van iemand die praktisch, loyaal en stabiel is, iemand die zelfs op moeilijke tijden bij me kan blijven. Goede dag! Het is Aalisha. Ik ben een meisje dat intelligent, zelfbewust, creatief en idealistisch is. Ik ben ook gepassioneerd en dynamisch. En altijd klaar voor actie. Ik ben een avonturier, met immense energie. Ik hou ervan in het bos te zijn. Ik ga op jacht met mijn neven en nichten.
Strakke tiener zoekt sexdates
Nevaex
20 Jaar · Ermelo · Gelderland
Sommige mannen die graag een meisje willen zoals ik. Een man die het leuk vindt om bij me te zijn voor zo'n leuke tijd. Een man die ook een beetje stout kan zijn!
Lieve lolita zoekt jongens
Grace246
25 Jaar · Manderveen · Overijssel
Denk je dat je me wat van je vrije tijd kunt geven? Dit zal goed voor ons zijn als je dat kunt doen. Ik weet zeker dat ik je gelukkig zal maken . Denk je dat we goed genoeg kunnen zijn voor elkaar? Wees gewoon eerlijk en hou van me. Ik ben een eenvoudige meid die plezier wil hebben tijdens mijn vrije tijd. Ik ben een gemakkelijk meisje, zolang je me gelukkig kunt maken. Ik zal blij zijn als je me wat tijd wilt geven. Ik zal geweldige dingen doen voor mijn partner. Ik wil wat knuffelen met mijn partner.
Onervaren scholier zoekt jongens
RozeKantenSlipje
20 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ik ben wat de jongens noemen een meisjes-meisje. Ja, wat dat dan is snap je wel toch? Ik hou van roze, van romantiek, misschien een tijgerprintje hier en daar wat weer matched met mijn geile kant. Dus een lieflijk geil meisje, zo moet je mij maar zien. Nu moet ik alleen even snel iemand vinden die dat leuk vind aan een vrouw. Hou jij van echte meisjes die heel geil zijn? Een heel geil meisje zoekt een man. Ik kan er niks anders van maken, het feit staat geschreven! X
Onervaren lolita zoekt geile man
Bluelagoon
24 Jaar · Diemen · Noord-Holland
Ik ben een beetje onzeker over mijzelf. Daarom stap ik niet zo snel op mannen af. Dit is best jammer, want ik ben een hele leuke meid.. Ik kan heel grappig zijn, en ik ben erg lief voor iemand als hij/zij in mijn hart zit. Ik ben wel iemand die het fijn vind, dat de man goed is voor zijn meisje... Dus niet alleen seks, ik wil alles..
Lieve scholier zoekt vrijpartij